Do adopcji

Jaguar Puchata Chata

Jaguar to 5 letni pies, który przybył do mnie z hodowli Puchata Chata w wieku 4 miesięcy.   Piękny przedstawiciel rasy, ojciec trzech miotów urodzonych w mojej hodowli.  W mojej hodowli skończył karierę hodowlaną, teraz czas na spokojne życie rodzinne.

Jaguar jest psem pozbawionym agresji do innych psów (płeć i wiek nieważne) o ile intruz nie wchodzi na jego teren. Zakręcony na punkcie patyczków, które na spacerach namiętnie przerabia na drobne. Uwielbia aportować, ale przynieść to już nie łaska 🙂 Jak ma się kłócić z innym o aport to rezygnuje. Pan hrabia nie zniża się do poziomu tych oszołomów, co to po trupach ale musza być pierwsi.

Wobec ludzi bardzo przyjazny w domu i w obecności właściciela. Na spacerach nie zwraca uwagi na innych.  Ma bardzo silny instynkt stróżowania i nie znosi motocykli. Z dziećmi nie ma styczności w domu, na spacerach nie zwraca uwagi.

Jaguar jest psem domowym. Uwielbia spędzać czas ze mną i / lub stadem na ogrodzie, bawić się i odpoczywać, ale spać przychodzi razem ze wszystkimi do domu. Adopcja tylko dla ludzi mających czas na spacery, szukających psa jako członka rodziny. Kojec czy zewnętrzny wybieg bez wstępu do domu odpada. Nie widzę tez tego psa mieszkającego w bloku, zostawianego na kilka godzin w ciągu doby samego w czterech ścianach.

Po kliknięciu na poniższe zdjęcie otwiera się galeria zdjęć Jaguara.