Zapowiedź miotu !!!

By 7 września, 2022Aktualności

06.09.2022

 

Miło mi poinformować,  że po długiej przerwie, w hodowli Czarne Wilki oczekuję narodzin szczeniąt owczarka staroniemieckiego. Badaniu USG potwierdziło ciążę u Livii –  widocznych jest kilka bijących serduszek, więc ciąża jak najbardziej mnoga. Ojcem szczeniąt będzie piękny pies w umaszczeniu bikolor (ciemny bikolor) – Shon Herbu Czarny Wilk.

Zarówno pies jak i suka zostaną rodzicami po raz pierwszy. Livia jest suczką z linii pracującej, kocha aport ponad wszystko. Gryzienie mimo że nie praktykuje ma we krwi. Wystarczyło zapodać rękaw, żeby wiedziała co z nim zrobić. Nieduża wzrostem , za to wielka osobowością. Pozbawiona agresji, stanowcza, pewna siebie, szybka jak pocisk, zwinna jak sarenka. 34 kg czystego mięśnia. Piękne ciemne oko, idealnie osadzone uszy, ładna prosta linia grzbietu.

Shon to nietuzinkowy pies o królewskiej szacie, oaza spokoju,  piękno, gracja i dostojeństwo w każdym ruchu. Nie pochodzi z linii użytkowej, mimo to w wieku nieco ponad pięciu lat wypracował już niejeden sukces, i nadal szkoli się pod okiem swojej przewodniczki Edyty. Na swoim koncie ma wyszkolenie PT1, PT2 BH, OBI -0 i OBI – 1.

Szczeniąt w umaszczeniu czarnym oraz bardzo ciemny bikolor spodziewam się w pierwszych dniach października. Już nie mogę się doczekać.

 

Leave a Reply

Translate »