Wystawa Psów Rasowych PFK w Sieradzu

By 4 czerwca, 2018Aktualności

04 czerwiec 2018

W dniu 03.06.2018 byłam z silną grupą hodowlaną na Jubileuszowej Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych PFK w Sieradzu. Wystawiałam 6 psów w 5 różnych klasach. Ktoś tam na górze wysłuchał moje modły i załatwił na cały dzień całkowicie zachmurzone niebo bez grama słońca ale i bez deszczu, a na koniec z dodatkowa atrakcją w postaci burzy 🙂 Owczarki staroniemieckie sędziował sędzia międzynarodowy z Danii – Kaare Halvorsen, który jak się 'w praniu” okazało, jest hodowcą polskich owczarków nizinnych 🙂 I tak:

Nestor Czarne Wilki – klasa szczeniąt, lokata I – złoty medal, ocena wybitnie obiecująca

Balotelli z Bramogrodu (Buster) – klasa młodzieży, lokata II – srebrny medal, ocena doskonała. Buster zaliczył także na tej wystawie testy psychotechniczne oraz przegląd hodowlany, pobrano materiał na badanie DNA.

Karat Czarne Wilki – klasa pośrednia, lokata III – brązowy medal, ocena doskonała. Karat podobnie jak Buster również zaliczył testy psychotechniczne oraz przegląd hodowlany i oddał trochę kłaczków na badanie DNA.

Diadora  Czarne Wilki i Honey Black Wolves (Tigra) startowały w jednej klasie – otwartej rywalizując ze sobą. Pierwsze miejsce i złoty medal zdobyła Tigra , otrzymała ocenę doskonałą oraz certyfikat CACIB. Tym samym zakończyła cykl uprawnień hodowlanych. U Tigry również zostało wykonane badanie DNA.

Diadora Czarne Wilki – klasa otwarta, lokata II i srebro, ocena doskonała.

Jako ostatnia startowała Nikita (Ola Lakota Madham Scrato z Nysy), która w klasie championów uplasowała się na I miejscu, zdobywając również certyfikat CACIB, tytuł Najlepszej Suki w Rasie, Zwycięzcy rasy (tu przeciwnikiem był jej piękny syn – Ibi Salvare Czarne Wilki) oraz drugie miejsce w konkurencji finałowej BEST IN SHOW !!!

Z psów rodem z Czarnych Wilków udział w wystawie brały:

MARGOT Czarne Wilki – klasa szczeniąt – lokata I – złoty medal, ocena wybitnie obiecująca, certyfikat na championa puppy CAPC, tytuł Najlepszego Szczenięcia w Rasie  iiii …. II lokata w BEST IN SHOW PUPPY ! Dumna jestem z dziewczyny zwłaszcza że był to jej debiut na ringu 🙂

IBI SALVARE Czarne Wilki – klasa pośrednia – lokata I – złoto, ocena doskonała, certyfikat CACIB oraz tytuł Najlepszego Psa w Rasie !

JAZZ Czarne Wilki – klasa otwarta – lokata I – złoto, ocena doskonała, certyfikat res CACIB!

Miały być jeszcze Donna i Jaguar ale nie dotarli 🙁

TAK CZY INACZEJ PĘKAM Z DUMY 🙂

Leave a Reply

Translate »