Miot L

08 czerwca 2017

Z czwórki mega kudłatych szkrabów z miotu L został już tylko jeden wolny przystojniak – Logan. Lukrecja już od kilku dni cieszy serca nowych właścicieli, Lotus właśnie dziś zmienił miejsce zamieszkania a Lucky spędza u mnie wakacje. Lato dość ciepłe więc maluszki całe dnie spędzają na dworze, tylko na noc wracają do domu. Są mega kudłate, bardzo ciekawskie, jak tylko otworzę furtkę i pozwolę pobiegać po ogrodzie, podążają przed siebie gdzie oczy poniosą i nos poprowadzi nie zwracając uwagi na moją skromną osobę, która kuca gdzieś w kąciku z aparatem w ręce, bo właśnie chciałam zrobić dzieciom sesyjkę zdjęciową …  Lucky, najgrzeczniejszy z całego miotu, najbardziej lgnący do człowieka wraca po chwili przytulić się, pomiziać oraz standardowo rozwiązać mi buty. A pana Logana i do dziś jeszcze Lotusa,musiałam  poszukać w ogrodowym buszu, bo jeszcze są za malutkie żeby samemu wałęsać się po całym ogrodzie. Dzieci rosną prawidłowo, uszy u Lotusa już stoją oba, u Logana jedno jeszcze troszkę się łamie przy wierzchołku a Lucky powolutku unosi oba od nasady. Za kilka dni będą już dwa sterczyki 🙂

19 kwietnia 2017

Czterech pancernych (trzech plus jedna) ma już tydzień. Nie mogę się nadziwić jak one szybko rosną. Słodkie klocuszki. Jest już galeria tych dzieciaczków. Zapraszam do oglądania.

GALERIA MIOTU L

15 kwietnia 2017

10 kwietnia 2017 roku (prawie równo rok od narodzin poprzedniego miotu) Fantazja wydała na świat Jokerkowe dzieci. Poród był trudny ze względu na wielkość szczeniąt – najmniejsze ważyło 580 gram, największe prawie 700 gram.  Niestety ze względu na tą wagę oraz fakt że większość szczeniąt rodziła się bez worków płodowych, które dają poślizg przy przechodzeniu przez kanał rodny, dwójka szczeniąt nie przeżyła 🙁  Tak więc do odchowu została czwórka – jedna suczka i troje chłopaczków.Przez to że jest ich tylko czworo a czynnych kraników z mlekiem osiem, maluchy rosną w oczach. Co wchodzę do pokoju, mam wrażenie że są większe 🙂 Fantazja czuje się bardzo dobrze, wzorowo opiekując się potomstwem. Na dzień dzisiejszy dziewczynka jest już zarezerwowana, pozostają wolni trzej kawalerowie.