14 lipiec 2019 Wystawy w Niemczech

By 15 lipca, 2019Aktualności

CACIB – EUROCUP 2019 der IDA International Dog Association e.V

CACIB – Brandenburgsiegerschau 2019 des IHV Internationaler Hunde Verband e.V

W lipcową niedzielę, w zabytkowym Forcie Gorgast w Niemczech, w kapryśnej letniej aurze (słońce, deszcz i burze) Czarne Wilki w liczbie 8 sztuk brały udział w dwóch wystawach. Rywalizacja była dość spora ale i ocena na ringach bardzo sprawna. Sędziowie niemieccy Dietmar Busse (sędzia międzynarodowy IHV/ACW) oraz Andreas Siemann (sędzia międzynarodowy ACW) bardzo dokładnie sprawdzali najmniejszy szczegół anatomii każdego psa a nawet czystość uszu ! W tych dwóch wystawach udział brały: Nestor Czarne Wilki, Ismena Schwarz Wolf, Margot Czarne Wilki, Tequila Czarne Wilki, Queena Czarne Wilki, Kyana Czarne Wilki, Karesa Czarne Wilki oraz najmłodsza Victoria Czarne Wilki . I tak po kolei:

Nestor Czarne Wilki na wystawie CACIB – Brandenburgsiegerschau 2019 w klasie otwartej (offene klasse ab 15 Mon) otrzymał drugie miejsce i ocenę V2 oraz certyfikat CAC na championa Niemiec, na wystawie CACIB – EUROCUP 2019 w tej samej klasie uzyskał lokatę V2 i tytuł Bundessieger oraz drugi certyfikat CAC na championa Niemiec

Ismena Schwarz Wolf na wystawie CACIB – Brandenburgsiegerschau 2019 w klasie szczeniąt (jüngstenklasse 6-9 Mon) uzyskała lokatę PIERWSZĄ z oceną SG1 i ogromy medal , tytuł Branderburgsieger oraz certyfikat na championa Jüngsten Championat (cokolwiek to znaczy). Na wystawie CACIB – EUROCUP 2019 w tej samej klasie uzyskała również lokatę PIERWSZĄ z oceną SG1 i tytułem Eurocupsieger oraz jak wyżej certyfikat na championa niemieckiego Jüngsten Championat

Margot Czarne Wilki – wystawa CACIB – Brandenburgsiegerschau 2019 – klasa otwarta (offeneklasse ab 15 Mon.) – lokata druga z oceną V2, tytułem Branderburgsieger plus certyfikat CAC na championa Niemiec (Nationales Championat). Wystawa CACIB – EUROCUP 2019 w tej samej klasie, Margotka uplasowała się również na lokacie drugiej z oceną V2, otrzymała także drugi certyfikat CAC na championa Niemiec (Nationales Championat) oraz tytuł Bundessieger.

Tequila Czarne Wilki – wystawa CACIB – Brandenburgsiegerschau 2019 – klasa młodzieży (jugendklasse 9- 15 Mon.) – lokata druga z oceną SG2, plus certyfikat JA na młodzieżowego championa Niemiec (Jugend Championat). Wystawa CACIB – EUROCUP 2019 w tej samej klasie, Tequilka również zajęła lokatę drugą z oceną SG2, otrzymała także drugi certyfikat JA na młodzieżowego championa Niemiec (Jugend Championat) oraz tytuł Bundessieger.

Queena Czarne Wilki – CACIB – Brandenburgsiegerschau 2019 w klasie pośredniej (junghundklasse 12-18 Mon) uzyskała medal za lokatę PIERWSZĄ z najwyższą oceną SG1 i tytułem Branderburgsieger oraz certyfikat na championa klasy pośredniej JH (Junghunde Championat). Identycznie na wystawie CACIB – EUROCUP 2019 w tej samej klasie, uzyskała lokatę PIERWSZĄ z oceną SG1 i medalem i tytułem Eurocupsieger oraz drugi certyfikat na championa niemieckiego klasy pośredniej JH (Junghunde Championat)

Kyana Czarne Wilki – wystawa CACIB – Brandenburgsiegerschau 2019 – klasa otwarta (offeneklasse ab 15 Mon.) – lokata pierwsza z najwyższą oceną V1, tytułem Branderburgsieger i medalem plus certyfikat CACIB na interchampiona (Internationales Championat). Wystawa CACIB – EUROCUP 2019 w tej samej klasie dała Kyance lokatę drugą z najwyższą oceną V2, certyfikat CAC na championa Niemiec (Nationales Championat) oraz tytuł Bundessieger. Spisała się dziewczynka ?

Karesa Czarne Wilki na obu wystawach – CACIB – Brandenburgsiegerschau 2019 oraz CACIB – EUROCUP 2019 w klasie championów (championklasse) dwukrotnie uzyskała lokatę pierwszą z pięknymi medalami i ocenami w obu przypadkach V1 oraz tytułami Branderburgsieger i Eurocupsieger. Dodatkowo na krajowej otrzymała certyfikat CACIB na interchampiona (Internationales Championat) a na eurocup – certyfikat na honorowego championa CACH (Ehren Championat) !!! Brawooo !

Victoria Czarne Wilki – na wystawie CACIB – Brandenburgsiegerschau 2019 jak i CACIB – EUROCUP 2019 w klasie baby (babyklasse 12 Wo – 6 Mon) uzyskała dwukrotnie lokatę I z oceną VV, pięknymi medalami i tytułem Branderburgsieger oraz Eurocupsieger a także podwójnie certyfikaty na championa baby BA (Baby Championat). Wisienką na torcie było drugie miejsce w konkurencji finałowej Best in Show klasa baby i szczeniąt !!!

Leave a Reply

Translate »